Depistaţi în flagrant de poliţişti în timp ce sustrăgeau două porţi de metal şi mai multe ţevi din incinta unei foste ferme În ziua de 24 aprilie 2011, în jurul orelor 01:30, lucrători din cadrul Posturilor de Poliţie Crângurile şi Valea Mare, în timpul executării activităţii de patrulare pe raza satului Feţeni, au depistat în flagrant 3 persoane, în timp ce sustrăgeau mai multe obiecte din metal din incinta fostei ferme. Poliţiştii au procedat la identificarea acestora în persoana numiţilor N. Emil, de 20 de ani, A. Nicolae, de 19 ani şi A.D, de 13 ani, toţi din comuna Crăngurile sat Voia. În urma activităţilor de verificare şi cercetare, s-a stabilit că aceştia au pătruns în incinta fostei ferme din satul Feţeni, de unde au sustras două porţi din metal şi trei ţevi. În cauză s-a întocmit dosar penal în care se efectuează cercetări, urmând ca la finalizarea acestora să se propună soluţie legală prin Parchet. Compartimentul Relaţii Publice
Prezentare generală a confidențialității
Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.