Consilierii PD-L Târgovişte au decis să nu-i prelungească mandatul colonelului Adrian Dumitru, cel care ocupa funcţia de şef al SC Municipal Security, societate aflată în subordinea Consiliului local municipal. Gurile rele spun că Dumitru a rămas fără slujbă după ce vila preşedintelui Consiliului Judeţean Dâmboviţa, Florin Popescu, a fost spartă. Şi nu ar fi singurul căruia i s-ar clătina scaunul.
Prezentare generală a confidențialității
Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.