Primăria Oraşului Răcari continuă seria activităţilor dedicate oamenilor din localitate.
![](https://targovistenews.ro/live/wp-content/uploads/2022/11/rsz_316422184_10221754457990255_167482086538598034_n-1.jpg)
De această dată, edilii au adus bucurie în rândul columbofililor.
![](https://targovistenews.ro/live/wp-content/uploads/2022/11/rsz_316408388_10221754443709898_1166523498990477619_n-1.jpg)
Chiar dacă afară a plouat, organizatorii şi participanţii la competiţia “Voiajorul Ghimpați” nu s-au lăsat descurajaţi pentru că… a plouat şi cu premii!
![](https://targovistenews.ro/live/wp-content/uploads/2022/11/rsz_1316237468_10221754460110308_2159824368600153080_n-1.jpg)
“Vreau să le transmit felicitări tuturor participanţilor! De la an la an suntem din ce în ce mai mulţi, mai buni şi mai puternici”, a precizat Marius Caraveţeanu, primarul oraşului Răcari.