O casă sărăcăcioasă a fost cuprinsă de flăcări, noaptea trecută, în cartierul Romlux din Târgovişte. Din fericire nimeni nu a fost rănit. Locuinţa, din lemne şi paie, a fost distrusă. Pompierii au sosit la faţa locului, dar n-au mai avut ce salva.
Prezentare generală a confidențialității
Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.