O maşină a luat foc în mers, pe DN 1, lângă Băicoi, în Prahova.
![](https://targovistenews.ro/live/wp-content/uploads/2023/11/rsz_401311815_885643016513111_2609084358698862917_n-1.jpg)
Alin a fost martor şi a surprins imaginile de la faţa locului.
“Interventie rapidă a pompierilor de la Detasamentul Baicoi! Respect detasamentului de pompieri de la Baicoi care totdeauna îsi fac treaba ca la carte si intervin intr-un timp foarte scurt la tot felul de intervenții,pe DN1 și in toate comunele unde sunt solicitați”, a transmis martorul.
Din fericire, nimeni nu a fost rănit.