La muncă, pe stradă sau acasă: Toate doamnele şi domnişoarele din Titu au primit mărţişoare, de Ziua Internaţională a Femeii.
![](https://targovistenews.ro/live/wp-content/uploads/2024/03/rsz_429682045_949465707183570_7804493916768677762_n-1024x619.jpg)
Reprezentanţii Primăriei Oraşului Titu au bătut localitatea în lung şi-n lat, le-au îmbrăţişat pe doamne şi domnişoare şi le-au oferit flori şi mărţişoare.
![](https://targovistenews.ro/live/wp-content/uploads/2024/03/rsz_431992957_949468327183308_7624097328809123908_n.jpg)
Au primit flori doamnele care vând în piaţă sau în magazine, care predau la şcolile, liceele ori grădiniţele din oraş, cele întâlnite pe stradă sau în faţa porţii unde locuiesc.
![](https://targovistenews.ro/live/wp-content/uploads/2024/03/rsz_429654841_949467937183347_1185972694162914822_n.jpg)
De asemenea, administraţia locală a pregătit un spectacol extraordinar, care a încântat audienţa.