Mandat de executare a pedepsei închisorii pus în aplicare de poliţiştii dâmboviţeni Lucrători din cadrul Poliţiei Municipiului Târgovişte au organizat şi executat o acţiune pe linia prinderii persoanelor urmărite şi a celor pe numele cărora se afla emis mandat de executare a pedepsei închisorii. Cu această ocazie, a fost identificată şi reţinută S. Mihaela, de 58 de ani, domiciliată în localitatea Lazuri. Pe numele acesteia Judecătoria Târgovişte a emis mandat de executare a pedepsei închisorii de 8 luni pentru săvârşirea infracţiunii de înşelăciune. Persoana a fost preluată de lucrătorii Serviciului de Investigaţii Criminale pentru a fi transferată la Penitenciarul Târgşor din judeţul Prahova. Biroul de Presă
Prezentare generală a confidențialității
Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.