TargovisteNEWS

Cele mai tari stiri din Dambovita – Stiri Targoviste

Life-style

Azi, la Târgovişte – “Cum să avansăm mai profund în meditaţie”

meditatieVineri,  21 martie 2014, orele  1200, la sediul Bibliotecii Judeţene „I. H. Rădulescu” Dâmboviţa  este organizată Ziua Mondială a Păcii Interioare.

Manifestarea,  organizată în parteneriat cu Sahaja Meditation, va include introducere în  tehnicile de experienţa meditaţiei, workshop “Cum să avansăm mai profund în meditaţie”  şi muzică Sahaj interpretată live.

Distribuie:
fb-share-icon

LEAVE A RESPONSE

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
TargovisteNEWS
Prezentare generală a confidențialității

Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.