Direcţia Generală de Asistenţă Socială şi Protecţia Copilului Dâmboviţa, Consiliul Judeţean Dâmboviţa şi Arhiepiscopia Târgoviştei, vă invită să participaţi la evenimentul intitulat „Sărbătoarea copilăriei”, desfăşurat sub distinsul patronaj al Înaltpreasfinţitului Părinte Arhiepiscop şi Mitropolit Dr. NIFON al Târgoviştei, cu ocazia Zilei Internaţionale a Copilului. În cadrul acestuia, copiii talentaţi, care beneficiază de o măsură de protecţie specială, vor prezenta un program artistic, iar în încheiere, organizatorii şi partenerii vor oferi premii copiilor. Vă aşteptăm să fiţi alături de noi în data de 1 iunie 2011, ora 10.00, în Sala Mare a Consiliului Judeţean Dâmboviţa. Cu stimă, Director general, ing. Cristiana Bucur
Prezentare generală a confidențialității
Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.