Si locul de joaca din Aleea Trandafirilor a fost finalizat.
Cu o suprafata de aproape 1000 mp., dotat cu echipamente de joaca si aparate de fitness, obiectivul de investitii va reprezenta, fara indoiala, una din atractiile zonei.
Proiectul de amenajare a locurilor de joaca continua, urmand ca pana la sfarsitul anului in curs, inca 11 asemenea obiective sa fie finalizate in municipiul Targoviste, a spus primarul Cristian Stan.
![Şi locul de joacă din Aleea Trandafirilor a fost finalizat!](https://targovistenews.ro/live/wp-content/uploads/2017/07/stan.jpg)