Primăria orașului Răcari continuă să investească în unitățile de învățământ!
![](https://targovistenews.ro/live/wp-content/uploads/2023/05/345616753_632900362028752_2438057897195366296_n-1024x511.jpg)
Primarul Marius caravețeanu și-a făcut o adevărată prioritate din a atrage fonduri pentru modernizarea și dotarea școlilor și grădinițelor din Răcari.
Edilul a dat de veste că a fost admis un nou proiect important care vizează unitățile de învățământ.
”𝗣𝗿𝗼𝗶𝗲𝗰𝘁𝘂𝗹: „MODERNIZAREA PRIN DOTĂRI MATERIALE A UNITĂȚILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT DIN ORASUL RACARI” 𝗮 𝗳𝗼𝘀𝘁 𝗮𝗱𝗺𝗶𝘀 în urma etapei de evaluare a eligibilității”, a precizat primarul Marius Caravețeanu.
![](https://targovistenews.ro/live/wp-content/uploads/2023/05/rsz_1rsz_1317235523_10221801997978725_5738552775847426314_n.jpg)