“Datorita conditiilor meteo deosebite, Electrica Muntenia Nord – SDEE Targoviste inregistreaza mai multe deranjamente in instalatiile electrice. Cetatenii sunt avertizati sa nu atinga stalpii liniilor electrice, posturile de transformare si nici conductoarele, chiar cazute la pamant! Va rugam sa anuntati urgent la telefonul 0245205929 orice deranjament din reteaua electrica ce poate conduce la accident (stalpi rupti, conductoare rupte sau desprinse din suport, izolatori sparti, usi deschise la posturile de transformare, etc.). Repetam numarul de telefon Electrica Muntenia Nord – SDEE Targoviste: 0245205929. Va multumim!” Cu consideratie, DIRECTOR Dr. Ing. Valentin Brănescu
Prezentare generală a confidențialității
Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.