Promotie cu politia si agentii de paza la usa! Sute de damboviteni au stat si-n aceasta dimineata la coada sa prinda o promotie la dero. Oamenii s-au asezat inca din zori la portile magazinelor, pe patru, cinci randuri, doar, doar vor prinde sa cumpere doua pungi cu dero si astfel sa primesca alte doua gratis!
Oamenii si-au luat dero cat pentru un an intreg. Saptamana trecuta s-au luptat corp la corp pentru ulei.
![LA DERO, ÎNAINTE! O promoţie la detergent i-a scos din nou din case pe sute de târgovişteni dornici de GRATIS! VIDEO](https://targovistenews.ro/live/wp-content/uploads/2011/04/sock.ro_images_dero.jpg)