”Stadionul “Eugen Popescu”, zilele acestea se montează ultimele piese de mobilier și se fac retușurile finale.
![](https://targovistenews.ro/live/wp-content/uploads/2023/05/342490062_183017451340131_6254129566122721964_n-1024x536.jpg)
![](https://targovistenews.ro/live/wp-content/uploads/2023/05/342394282_1405283570040196_1996574967945163148_n-1-1024x614.jpg)
Dacă vom juca sau nu cu Petrolul la Târgoviște, este o întrebare la care vom afla răspunsul la jumătatea săptămânii, în funcție de cât de rapid se va obține omologarea.
![](https://targovistenews.ro/live/wp-content/uploads/2023/05/342486596_1235908800629583_6616944343569430734_n-1024x548.jpg)
Oricum, avem stadion!
![](https://targovistenews.ro/live/wp-content/uploads/2023/05/342875759_733338135251359_3691522494429181503_n-1024x545.jpg)
P.S. Vă rog să priviți cu atenție imaginile, gazonul este impecabil, iar condițiile oferite spectatorilor sunt excelente.
![](https://targovistenews.ro/live/wp-content/uploads/2023/05/342494668_254084090423267_7380590374681787243_n-1024x725.jpg)
Aviz amatorilor de “senzații tari”: sistemul de supraveghere video “citește” și etichetele de pe boxele sistemului audio, fiecare loc fiind monitorizat!”, a transmis Cristian Stan, Primarul municipiului Târgovişte