Chindia Târgovişte este campioană de toamnă, lider în clasamentul Seriei a 3-a din Liga a 3-a. Târgoviştenii s-au impus în faţa celor de la CSO Plopeni cu scorul de 2-0. Golurile au fost marcate de Radu. Chindia nu a pierdut niciun meci de la începutul sezonului, iar fotbaliştii speră să nu-i ocolească norocul în continuare.
Prezentare generală a confidențialității
Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.