COMUNICAT DE PRESĂ
![](http://targovistenews.ro/live/wp-content/uploads/2021/01/136761275_1829824970514311_864331059999095840_o-1024x899.jpg)
Conducerea Spitalului Județean de Urgență din Târgoviște face apel către cetățenii care au programare pentru vaccinare anti-COVID în această săptămână, la centrul organizat în cadrul unității, să se prezinte strict la ora stabilită, pentru a nu fi nevoiți să aștepte timp suplimentar din cauza aglomerației.
Facem precizarea că, dintr-o eroare a sistemului informatic, numărul persoanelor programate pentru imunizare, în perioada 18-23 ianuarie 2021, este dublu, raportat la capacitatea Centrului de Vaccinare de la Spitalul Județean de Urgență din Târgoviște.
Vă mulțumim pentru înțelegere!