“Lucrarile la locul de joaca de pe strada Arcasilor se apropie de final.
In 10 zile si aici vor fi incheiate lucrarile.
Urmeaza darea in folosinta a locului de joaca din cartierul CFR, finalizarea locului de joaca din microraionul nr. 3 si demararea lucrarilor la unul din locurile de joaca din microraionul XII si la cel din spatele blocului nr. 72, microraionul nr. VI”, a spus edilul din Targoviste.
![10 zile până la finalizarea lucrărilor la locul de joacă de pe strada Arcaşilor](https://targovistenews.ro/live/wp-content/uploads/2017/07/arcasi.jpg)